Atiker Yazılım | Forum Ana Sayfa
Forum Anasayfa Forum Anasayfa > AtikER - Sistem Entegratörü > Talep ve Teklif Yönetimi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - Talep Teklif oluşturma
  SSS SSS  Forumu Ara   Etkinlikler   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Atiker Yazılım Resmi Forum Sitesidir. Amacımız kullanıcılarımıza, iş ortaklarımıza, danışmanlara, yazılımcılara programlarımız hakkında destek ve bilgi vermektir. Detaylı bilgi ve destek için: 444 82 99

Talep Teklif oluşturma

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Topic Seçenekleri Topic Seçenekleri
mehmet.gergin Açılır Kutu İzle
Yeni Üye
Yeni Üye


Kayıt Tarihi: 14 Şubat 2017
Durum: Aktif Değil
Puanlar: 374
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mehmet.gergin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Talep Teklif oluşturma
    Gönderim Zamanı: 02 Mart 2017 Saat 13:48
Talep ve teklifler her işletme için ticaretin başlangıcı ve temel taşı hükmündedir. Talep ve tekliflerin izlenmesi, süreçlerinin takip edilmesi gerektiğinde değerlendirilmesi, talep ve tekliften satışa dönmüş gerçekleşmiş hareketlerin analiz edilmesinde işletmelere yol haritası olacak nitelikteki uygulamalardır.

İşletmeler özelinde talep ve tekliflere ilişkin gereksinimler belirlenerek her biri için ayrı ayrı olmak üzere ( Alım Talep, Satım Talep, Alış Teklif, Satış Teklif) belge seçeneklerinden gerekli parametrik ayarlar yapılır.


Talep ve tekliflere ilişkin belgeler üst bilgi alanları doldurularak kalem bilgilerine geçiş yapılır.Üst Bilgisi oluşan belgede kalem bilgilerine geçiş yapılır ve belge tamamlanır.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu İzle