Atiker Yazılım | Forum Ana Sayfa
Forum Anasayfa Forum Anasayfa > AtikIM > AtikIM İmalat Yönetimi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - AtikİM İmalat Yönetimi
  SSS SSS  Forumu Ara   Etkinlikler   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Atiker Yazılım Resmi Forum Sitesidir. Amacımız kullanıcılarımıza, iş ortaklarımıza, danışmanlara, yazılımcılara programlarımız hakkında destek ve bilgi vermektir. Detaylı bilgi ve destek için: 444 82 99

AtikİM İmalat Yönetimi

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Topic Seçenekleri Topic Seçenekleri
mehmet.gergin Açılır Kutu İzle
Yeni Üye
Yeni Üye


Kayıt Tarihi: 14 Şubat 2017
Durum: Aktif Değil
Puanlar: 374
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mehmet.gergin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: AtikİM İmalat Yönetimi
    Gönderim Zamanı: 23 Şubat 2017 Saat 11:38
Günümüz dünyasında zorlaşan rekabet şartları, öngörülemeyen bölgesel ve küresel ekonomik sorunlar, değişen hammadde ve enerji maliyetleri, işletmelerin geleceğe dair planlama ve sistem kurgulamalarını zorlaştırmıştır. Daha sayılabilecek birçok argüman, işletmelerin en kaliteliyi en uygun maliyetle üretme zorunluluğunu, bir tercih olmaktan çıkartmış ve bir zorunluluk haline getirmiştir.
İşletmeler, ticari faaliyetlerinin devamlılığını sağlamak, her türlü kaynağı en iyi şekilde yönetmek, iş süreçlerini en verimli hali ile planlanmak, iş akışlarını kontrol altında tutmak için bu uğurda kurumsal çözümler üretmek zorundadırlar.
Teknolojinin ve yazılımın günümüzde aldığı mesafe, işletmelerde verimliliği arttırmak, imalat, maliyet, iş akışı, kalite kontrol, makine planlaması gibi süreçleri çok iyi yönetmek, sürdürülebilir, izlenebilir bir yapı ile kontrol alınması eskisinden daha kolaydır.
Bu noktada öne çıkan en temel konu, doğru yazılım ve firmaların kendi sektörlerine göre iyi kurgulanmış bir uyarlamaya ile bahsedilen süreçlerin en doğru ve verimli hali ile yönetilmesidir.
ATİKİM;  tüm süreçlerin entegre yönetimi, maliyet, verimlilik, hızlı veri akışı, etkin ve anlaşılabilir raporlama ve doğru analizlerle doğru kararların alınıp uygulandığı şirketler sayısını artırmayı hedeflemektedir.
Bu prosedür ATİKİM in en etkin kullanımına yönelik işletme ve kullanıcılara rehber olması amacı ile hazırlanmıştır.
Form üyelerimizin ATİKİM ’i daha işlevsel kullanmalarında referans olacak, farklı sektör ve kullanıcıların sektörel tecrübelerini paylaşabileceği ortak bilgi havuzu olması planlanmıştır.
ATİKER YAZILIM, bu form sayfasını yazılımda oluşabilecek iyileştirmeler ışığında güncel tutacak, aktif kullanımı ile ilgili bilgilendirmeler yapacak ve kullanıcılarının 7/24 faydalanabileceği bir platform olmasını sağlayacaktır.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu İzle